УЗД

Ехокардіографія (УЗД серця) 

Ехокардіографія - це метод ультразвукового дослідження, який дозволяє вивчити будову та структуру серця, стан клапанної системи, основних судин, скоротливу здатність серця, захворювання серцево-судинної системи, вроджені вади розвитку, тиск в нижніх та верхніх камерах серця, аорті, легеневої артерії, товщину і збереження структури стінок м’яза, обсяг кровообігу та наявність тромбів та аневризми тромби і аневризми.

Цей метод є неінвазивним, тобто не потребує введення будь-яких інструментів або матеріалів у ваше тіло.

УЗД щитовидної залози

УЗД щитовидної залози - це метод ультразвукової діагностики, який дозволяє оцінити розміри органу, розташування щодо сусідніх органів, структуру, ехогенність, наявність вогнищевих утворень. Цей метод є неінвазивним, тобто не потребує введення будь-яких інструментів або матеріалів у ваше тіло.

УЗД щитовидної залози дозволяє оцінити наявність та розвиток патологічних процесів таких як вузлові і кістозні новоутворення, аденоми, дифузні зміни, запалення і злоякісні пухлини.

УЗД ОЧП (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)

УЗД печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки - це метод ультразвукової діагностики, який дозволяє оцінити стан тканин. Під час УЗД ГПБС лікар може оцінити можливі патологічні порушення печінки, жовчного міхура, жовчовивідних проток, підшлункової залози та селезінки.

УЗД сечовидільних шляхів (нирки та сечовий міхур)

УЗД сечовидільних шляхів - це метод ультразвукової діагностики, який дозволяє оцінити стан нирок, ниркової миски, сечоводів та сечового міхура. УЗД сечовидільних шляхів дозволяє виявити ряд хвороб: запалення сечового міхура (цистит), пухлини нирок та сечовивідних шляхів, камені в нирках та сечовивідних шляхах

УЗД Нирок і простати

УЗД нирок і простати - це метод ультразвукової діагностики, який дозволяє оцінити стан нирок та простати. УЗД нирок і простати дозволяє виявити ряд хвороб: запалення нирок (пієлонефрит), пухлини нирок та простати, камені в нирках

УЗД легень

УЗД легень - це метод ультразвукової діагностики, який дозволяє оцінити стан легенів. УЗД легень дозволяє виявити ряд хвороб: запалення легенів (пневмонія), пухлини легенів.

При проведенні УЗД легень використовуються високочастотні звуки, які відбиваються від тканин легень і повертаються до датчика ультразвукового апарату. За допомогою комп’ютера отримана інформація перетворюється на зображення.

УЗД суглоба

УЗД суглоба - це метод ультразвукової діагностики, який дозволяє оцінити стан суглобів. УЗД суглоба дозволяє виявити ряд хвороб: запалення суглобів (артрит), пухлини суглобів, травми суглобів.

При проведенні УЗД суглоба використовуються високочастотні звуки, які відбиваються від тканин суглоба і повертаються до датчика ультразвукового апарату. За допомогою комп’ютера отримана інформація перетворюється на зображення.

УЗД судин нижніх кінцівок (артерії та вени)

УЗД судин нижніх кінцівок - це метод ультразвукової діагностики, який дозволяє оцінити стан артерій та вен нижніх кінцівок. УЗД судин нижніх кінцівок дозволяє виявити ряд хвороб: звуження артерій (атеросклероз), тромбоз вен.

При проведенні УЗД судин нижніх кінцівок використовуються високочастотні звуки, які відбиваються від стінок артерій та вен і повертаються до датчика ультразвукового апарату. За допомогою комп’ютера отримана інформація перетворюється на зображення.

УЗД судин голови та шиї

УЗД судин голови та шиї дозволяє оцінити стан вен і артерій і виявити судинні патології, атеросклеротичні та запальні ураження, спазми та непрохідність судин. Вчасно зроблене УЗД судин голови та шиї допомагає виявити ранні стадії порушення кровопостачання мозкових тканин; запобігти кисневому голодуванню, а також інсульту, інфаркту

УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз - це неінвазивний, інформативний, абсолютно безпечний і безболісний спосіб дослідження тканин грудях, що дозволяє визначити їх структуру, наявність кіст та інших новоутворень. Основні показання до проведення УЗД молочних залоз: біль, огрубіння тканин грудей, наявність затверділих ділянок, виявлених жінкою під час самодіагностики або лікарем під час огляду і пальпації; безболісні, але видимі зміни форми, розмірів і стану шкіри грудних залоз.

УЗД молочних залоз є доступною, інформативною, нешкідливою і безболісною процедурою. Цей метод дозволяє лікарю оцінити структуру тканини органа та виявити патологічні зміни в ньому на ранніх стадіях розвитку

УЗД судин шиї 

УЗД судин шиї - це метод дослідження судин голови та шиї з використанням ультразвукових хвиль. Для проведення УЗД судин шиї лікар наносить гель на шкіру пацієнта та накладає датчик на місце дослідження.

УЗД судин шиї може бути призначена для дослідження різних захворювань судин голови та шиї, таких як атеросклероз, тромбоз та інші.

Тривалість УЗД судин шиї зазвичай становить 15-30 хвилин

Що таке УЗД?

УЗД розшифровується як ультразвукове дослідження. Таким методом можна «просвітити» всі внутрішні органи людини, використовуючи високочастотні звукові хвилі12. УЗД є неінвазивним, безболісним та безпечним методом діагностики34.

УЗД призначається лікарем, коли є підозра на захворювання або порушення функцій різних органів та систем. Наприклад, УЗД може допомогти виявити:

Процедура УЗД полягає в тому, що пацієнт розташовується на спеціальному ліжку або кріслі. Лікар наносить гель на шкіру досліджуваної ділянки і проводить по ньому датчиком, який є одночасно і випромінювачем і приймачем ультразвукових хвиль. На моніторі з’являється зображення органу або судини. Лікар аналізує отриману картинку і робить висновки про стан досліджуваного об’єкта. Тривалість УЗД може бути від 15 хвилин до години в залежності від виду дослідження. Результати УЗД пацієнт отримує у вигляді протоколу або запису на електронному носії.