Про нас

По справжньому сімейні традиції

Все розпочалося у 1959 році, тоді Смольницька Світлана Михайлівна закінчила Чернівецький медичний інститут, спеціальність лікар терапевт. 

Саме вона стала першим лікарем нашої сімʼї і робила це так добре, що надихнула нас продовжувати її справу 😍

Вона пройшла довгий і цікавий шлях:

З 1959 року очолювала Княжпільську дільничну лікарню, якій підпорядковувалися 9 фельдшерсько-акушерських пунктів. Консультувала дорослих та дітей, приймала пологи, проводила невеликі хірургічні втручання. Телефонів, машин тоді було мало. Пересування по селах дільниці відбувалося не на автомобілі, а на кінній підводі. Часто невідкладні рішення доводилось приймати самостійно☝🏻

Керівництво центральної районної лікарні Флаксемберг Семен Єфремович помітило освіченість молодої лікарки і невдовзі її перевели в ЦРЛ. 

В 1962 р пройшла спеціалізацію з неврології в Харківській академії післядипломної освіти і з 1962р працювала в неврологічному відділенні районної лікарні, завідувач відділенням. 

В 1982 р Світлана Михайлівна перейшла працювати у міську водолікарню. Чуйне і уважне ставлення до пацієнтів - її життєве кредо. Донині згадують вони про неї добрими словами ☝🏻

Її сумлінна праця і любов до лікарської справи врятували сотні життів. Саме про неї можна сказати «лікар від Бога»

Клініка доктора Смольницького - це не просто медичний заклад, а справжній сімейний куточок в Кам’янці-Подільському. Засновник нашої клініки - доктор Смольницький - є визнаним фахівцем у галузі кардіології, завідуючим кардіологічного відділення міської лікарні. Але це не все: у клініці працюють також його обидві доньки, дружина, зять і навіть мати - уся родина медиків! Можливо, клініку потрібно було б назвати клініка Смольницьких, адже ми всі працюємо разом і дбаємо про наших пацієнтів, як про своїх родичів.


У нашій родині є традиції, одна з головних - це піклування про один одного. І цю традицію ми переносимо у роботу з пацієнтами нашої клініки. Ми завжди готові надати вам якісну допомогу, професійну консультацію і тепле ставлення. Наша спеціалізація - це досконала діагностика УЗД та ЕКГ, а також лікування дитячих проблем. Кожен з наших лікарів постійно вдосконалює свої навички на практикумах та курсах, постійно слідкує за новинками та нововведеннями у своїй галузі медицини.

Клініка доктора Смольницького була заснована у 2019 році. За цей час ми отримали багато позитивних відгуків від наших пацієнтів, яким ми допомогли зберегти або покращити своє здоров’я. Ми пишаємося своєю репутацією і завжди радимо вам до нас звертатися. Якщо вам потребна якісна медична допомога в Кам’янці-Подыльскому, приходьте до нас - і ви не пошкодуєте!

Було б просто написати самому собі відгуки на сайті, реальність яких була б під сумнівом!

Найкраща оцінка — це реальні відгуки наших пацієнтів. Компанія Google фільтрує, перевіряє на справжність, фіксує чи дійсно людина була у місці де вона залишає відгук

Тому відгуки про нас можна прочитати на Карті Google за посиланням нижче